>

Ізмаїльські правоохоронці викрили жінку, яка незаконно зберігала наркотики

незаконний обіг наркотичних засобів - Ізмаїл

У 27-річної ізмаїльчанки правоохоронці вилучили 10 поліетиленових згортків з порошкоподібною речовиною білого кольору, які вона спакувала в сигарету замість фільтра.

Маючи інформацію про те, що дана громадянка займається незаконним обігом наркотичних засобів, правоохоронці провели обшук в її оселі і огляд її речей. В ході огляду особистих речей у 27-річної жінки була знайдена пачка сигарет, при огляді якої співробітники поліції виявили, що замість фільтра в сигарети заховані прозорі поліетиленові згортки з порошкоподібною речовиною білого кольору, імовірно наркотичний засіб — амфетамін. Всього було вилучено дев’ять згортків з наркотичною речовиною.

незаконний обіг наркотичних засобів - Ізмаїл - кінологПід час обшуку за місцем проживання жінки, який співробітники поліції проводили спільно з інспектором-кінологом Ізмаїльського прикордонного загону, службова собака натренована на виявлення наркотичних засобів, допомогла правоохоронцям виявити місце, де було заховано наркотичний засіб. Ретельно перевіривши все майно, співробітники поліції виявили і вилучили сигарету, в якій замість фільтра був захований поліетиленовий згорток з аналогічною порошкоподібною речовиною.

«За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України, — розповідає начальник Ізмаїльського відділу поліції полковник поліції Роман Галкін. — Після отримання досліджень вилученого, щодо жінки буде прийнято рішення в установленому законом порядку».

За скоєне законом передбачено кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

Ізмаїльський відділ поліції в Одеській області

Поделиться статьей в социальных сетях: