>

Кандидат, який вболіває за гарну та безпечну громаду

Левченко Артем - кандидатНа фото: Артем ЛЕВЧЕНКО

Всього за два місяці, виборці Лиманської об’єднаної територіальної громади, а це жителі сіл Зарічне, Новоселиця, Трапівка та Лиман Татарбунарського району, візьмуть участь у виборах голови Лиманської ОТГ.

Початок кар’єри

Безпартійний житель села Лиман Левченко Артем Васильович, усвідомлюючи всю відповідальність прийнятого рішення, має намір висунути свою кандидатуру на голову вище згадуваної громади.

Майбутній кандидат живе разом із дружиною та сином. Сім’я і все, що з нею пов’язано, мають особливе значення для Артема Васильовича. Звідти і задля неї він черпає енергію, яка допомагає йому досягати поставлених цілей. Артем Левченко — людина скромна і відверта, розумна і досвідчена. Спілкуючись з такою людиною, варто налаштуватися на інформаційну розмову, яка залишить після себе нові знання та приємні емоції.

Він закінчив Національний університет податкової служби в Україні м. Ірпінь, за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Незважаючи на молодий вік, 32-річний Артем Левченко три роки попрацював лейтенантом податкової міліції у Рені, Болграді Одеської області та в Київському районі Одеси. Протягом чотирьох років займався фермерством, а зараз головний інженер ТОВ «Агро Дар».

Благополуччя країни — в наших руках

Висуваючи свою кандидатуру на голову об’єднаної територіальної громади Артем Левченко розуміє, що лише в благополучній країні можна розвивати стабільну та квітучу громаду. У його переконаннях нинішня модель української економіки абсолютно безперспективна.

— У нас дуже повільно відбувається структурна перебудова економіки. Мізерні заробітні плати та пенсії. Також система охорони здоров’я залишалась однією з небагатьох нереформованих сфер життя українців. Звичайно все це потребує змін. Чи складно їх реалізувати? Думаю, що не легко, але варто докладати максимум зусиль. Я вірю, що наша країна викарабкається з усіх бід, і ми житимемо у вільній та щасливій державі, — впевнено наголосив Артем Васильович.

Програма для добробуту людей

Артем Левченко готовий приймати найвідповідальніші рішення в інтересах рідного краю і прислухатися до кожного із жителів громади. Адже першочергово має намір вирішувати найбільші проблеми громади, а саме:

  • відновлення та ремонт доріг, а також підтримка їх належного стану взимку;
  • вирішення питань щодо водопостачання;
  • здійснювати контроль за сплатою туристичного збору;
  • проведення ревізії аграрних земель;
  • сприяння функціонуванню загальноосвітніх закладів у новоствореній громаді;
  • допомога і увага шкільним та дошкільним закладам у вирішенні їх нагальних проблем;
  • залучення молодих фахівців до роботи на селі;
  • сприяння постійному розвитку у роботі сільських клубів та бібліотек.

І ще варто підкреслити найголовніше — мій співрозмовник володіє однією чудовою рисою, яка принесе для громади багато користі. Він знає як і де шукати кошти для вирішення поставлених завдань. Артем Левченко від щирого серця вболіває за гарну та безпечну громаду.

— Якщо я знаю, що мені потрібно, то берусь за справу прямо зараз, не чекаючи, поки ситуація в країні стабілізується, − пролунало з вуст кандидата. Один з головних життєвих принципів Артема Васильовича — постійно працювати для людей.

— Кожен житель нашої громади повинен почувати себе захищеним і знати, що влада піклується про його добробут, − зауважив кандидат.

*  *  *

21 вересня християни відзначають богородичне свято Різдво Пресвятої Богородиці або у народі «Друга Пречиста». У цей радісний день жителі села Лиман святкують День села. З цієї нагоди майбутній кандидат на голову Лиманської громади Артем Левченко звертається до мешканців села з найщирішими привітаннями та побажаннями добра, здоров’я, родинного затишку, миру та спокою.

Наталія МУКІЄНКО

Поделиться статьей в социальных сетях: