>

Карантин з сибірки в с. Миколаївка-Новоросійська знято

29 жовтня 2018 року відбулося засідання державної наздвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації , на якому розглянуто питання «Про зняття карантину з сибірки в с. Миколаївка-Новоросійська Саратського району, повідомляє Саратська РДА.
Про проведені заходи відповідно вимог «Плану заходів щодо ліквідації сибірки в неблагополучному пункті на території села Миколаївка-Новоросійська та недопущення розповсюдження захворювання на території Саратського району Одеської області» в межах компетенції прозвітували начальника Саратського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Швець А.І., головного лікаря «КП Саратський ЦПМСД» Стогній О.І., начальник Саратського районного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області Клімов А.І. Доповідачі відзначили, що заходи з локалізації і ліквідації сибірки на території села Миколаївка — Новоросійська виконано в повному обсязі, нових випадків захворювань серед людей і тварин у зоні ризику не встановлено


Розглянувши звіти організацій про повне завершення робіт в епізоотичному осередку та на виконання «Інструкції про заходи з профілактики та боротьби з сибіркою тварин», затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.01.2000року № 4 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 7 березня 2000 року за № 136/4357 комісія вирішила:
1. Враховуючи, що на території села Миколаївка — Новоросійська виконано заходи зазначені в «Плані заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації сибірки в Саратському районі Одеської області» — з 29.10.2018 року зняти карантин з сибірки на території села Миколаївка — Новоросійська Саратського району Одеської області.
2. Переміщення тварин, птиці та сировини тваринного походження за межі району у межах області здійснювати за погодженням з Саратським районним управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеськії області .
3. Головам сільських та селищних рад району :
— облаштувати худобомогильники у відповідність до діючих ветеринарно-санітарних вимог – термін до 10.11.2018р.
4. Саратському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеськії області:
— проводити роз’яснювальну роботу з населенням з питань запобігання і профілактиці з сибіркb;
— продовжити проведення постійного нагляду за фізіологічним станом сприйнятливих тварин.

Поделиться статьей в социальных сетях: