>

Казкова фантазія у передноворічний час

учениця Татарбунарської ЗОШ

Зимові свята радують всіх гарними подарунками і казковим оздобленням вулиць, домівок, вітрин, одягу. Новий рік дає особливу можливість для розквіту дитячій фантазії. Ось такого неймовірного сніговика зробила із звичайних пластикових стаканчиків школярка Христина Пастухіна.

А творчістю займатися ця майстриня почала давно. У 7-річному віці Христина Пастухіна, учениця 5-А класу Татарбунарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. В. З.Тура, почала відвідувати гурток «Оригамі» в БДЮТ (будинок дитячої та юнацької творчості). І тоді її таланти почали розквітати.

Христина відповідальна дівчинка, охайна, чуйна та дуже любить працювати в техніці оригамі. В 2014 році взяла участь у майстер-класі з треш-арту «Друге життя непотрібним речам», де отримала диплом 1-го ступеню, а також є переможцем обласної виставки науково-технічної декоративно-прикладної творчості учнівської молоді та початково-технічного моделювання, — розповідає її класний керівник Алла Саржинська.

В модульному оригамі вона виготовила дуже багато виробів. В цьому році Христина брала участь від школи в районному конкурсі «Оригамі», де посіла третє місце. Христина — постійний учасник шкільних та районних конкурсів, до яких входять: «Щедрість рідної землі», «Космічні фантазії», «Український сувенір», «Новорічний подарунок». Останню роботу «Сніговик» вона виготовила разом зі своєю однокласницею Анною Бузіян.

 учениця Татарбунарської ЗОШ -1

Батьки дуже пишаються успіхами своєї дитини, підтримують її захоплення, іноді навіть допомагають, коли вона цього потребує.

Христинка — це гордість не лише сім’ї, але й класу та школи, так як вона ще й відмінниця у навчанні! — підкреслює класний керівник Алла Саржинська.

Любов ТАРАНЕНКО

Поделиться статьей в социальных сетях: