>

Керівництво області домоглося, аби у будинках людей на «Шкодовій горі» було тепло

Шкодова гора - Одеса - опалення

«Вчора повернувся з Києва. Сьогодні до порядку денного засідання Кабінету Міністрів винесено питання, яке врегулює проблему, яка виникла з мікрорайоном “Шкодова гора” в Одесі щодо опалення всіх 12 будинків. Бо це якась катастрофа. Коли на вулиці нуль градусів, я розумію, що в людей відбувається дома — вони стали заручниками повного непорозуміння. Питання суто технічне. Маю велику надію, що його сьогодні приймуть і з завтрашнього, післязавтрашнього дня вже будуть підключені до опалення ці 12 будинків», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Після брифінгу для ЗМІ стало відомо, що сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України було розглянуто питання «Щодо забезпечення теплом житлового масиву “Шкодова гора”».

Нагадаємо, проблема з опаленням на Шкодовій горі існує протягом тривалого часу. В мікрорайоні проживають близько 163 сімей. Будинки раніше були відомчим житлом Нафтопереробного заводу (НПЗ) і опалювалися від його приватної котельні. Після низки судових позовів та подальшої націоналізації, НПЗ припинив обігрівати мікрорайон. Через зволікання у Фонді держмайна об’єкт тривалий час залишався на балансі ДП «Укртранснафтопродукт». Ця фірма не має ліцензію на відпустку тепла.

Поделиться статьей в социальных сетях: