>

Керівники Ізмаїльського району вручили дитині-сироті ключі від будинку

Будинок для хлопця - с. Лощинівка Ізмаїльського району

У вівторок, 5 грудня, голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Наталія Тодорова та голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк вручили ключі від будинку, що придбаний Ігорю Куртєву, особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Хлопця представляв його брат, Костянтин Бєбко, оскільки сам Ігор є військовозобов’язаним та наразі проходить навчальну підготовку перед відправленням у зону АТО.

Будинок для хлопця - с. Лощинівка Ізмаїльського району - 1

Будинок для хлопця придбали ще 20 листопада за місцем його походження, в с. Лощинівка Ізмаїльського району. Вартість будинку становить 100 тисяч грн: 19 тис перераховано з обласного бюджету та 81 тисяча з бюджету Ізмаїльського району. Будинок придбано в рамках районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа.

23 березня 2017 р. рішенням сесії Ізмаїльської районної ради № 248-VII затверджено районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017-2018 роки, в межах якої з районного бюджету на 2017 рік виділено 100 тис. грн. для придбання житла для осіб вищезазначеної категорії. З обласного бюджету виділено 19 тис. грн. для співфінансування зазначеної програми.

На час прийняття програми на квартирних обліках в сільських (селищній) радах Ізмаїльського району перебувало 34 дитини-сироти та дитини, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа. Після прийняття програми на квартирний облік поставлено ще 1 дитину-сироту та 1 дитину, позбавлену батьківського піклування.

Розпорядженням голови Ізмаїльської районної державної адміністрації № 352/А-2017 від 20.07.2017 р. «Про стан забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа в Ізмаїльському районі» сільським (селищній) радам, в яких є діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа, що перебувають на квартирному обліку, було рекомендовано розробити сільські (селищну) програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2017-2018 роки та передбачити можливість співфінансування районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2017-2018 роки.

10 червня 2017 р. рішенням сесії Матроської сільської ради № 216 в Матроській сільській раді прийнято програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2017-2020 роки. Питання фінансування зазначеної програми розглядатиметься при наявності коштів вільного залишку.

Озернянською сільською радою виділено 50 тис. грн. для співфінансування районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа, Суворівською селищною радою виділено 40 тис. грн., Муравлівською сільською радою — 10 тис. грн., Ларжанською сільською радою — 5 тис. грн.

У листопаді в межах районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа при співфінансуванні обласного, районного та селищного бюджетів придбано будинок з земельною ділянкою для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування в смт Суворове та будинок у с.Лощинівка.

Поделиться статьей в социальных сетях: