>

Кілька міст Одещини одночасно відсвяткували свій день народження

«Бесарабська тантелла», фестиваль-ярмарок та іноземні делегації: одразу кілька міст Одеської області відсвяткували дні народження

Цими вихідними одразу кілька міст, селище та район Одеської області відсвяткували свої дні народження. Зокрема, 428-річчя від дати заснування відзначив Ізмаїл. Привітати мешканців та гостей міста приїхав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, повідомляє ОДА.

«Останнім часом Ізмаїл змінюється. І це — позитивні зміни. З’являються зелені зони та сквери, нові місця для дозвілля. Разом із містами змінюється і вся Одеська область. Завдяки будівництву доріг, зокрема, роботам на трасі Одеса-Рені вже сьогодні приїхати в Ізмаїл можна удвічі швидше, аніж рік тому. І невдовзі ми завершимо цей ремонт. Адже туристична привабливість залежить від інфраструктури. І вже є результат – від початку року до нас завітали майже шість мільйонів туристів. Впевнений, наші яскраві міста здатні стати перлинами, туристичними “фішками” області. Містам-іменинникам та їх мешканцям – процвітання та добробуту!», — наголосив очільник Одеського регіону Максим Степанов.

Окрім того, святкові заходи відбулися у містах Біляївка, Южне, а також у Савранському районі. А до 228-ї річниці селища Любашівка відбувся II ковбасний фестиваль-ярмарок «Новий Любашівський базар».

Поделиться статьей в социальных сетях: