>

Китайська провінція Цзянсі зацікавилася співпрацею із Одещиною

співпраця між Одеською областю та китайською провінцією Цзянсі

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов та віце-губернатор уряду провінції Цзянсі Сі Ру підписали Лист про наміри щодо встановлення співпраці між Одеською областю та китайською провінцією Цзянсі, повідомляє прес-служба ОДА.

«Я знаю, що у Цзянсі на високому рівні розвивається сільське господарство. Ви маєте цікаві проекти щодо переробки сільгосппродукції, які ми могли би спільно реалізовувати. Я сподіваюся, що наша зустріч покладе початок міцним стосункам між Одеською областю та провінцією Цзянсі», — заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

У свою чергу, віце-губернатор провінції Цзянсі Сі Ру підкреслила, що Україна та Китай мають стати стратегічними партнерами та відзначила красу та перспективи Одещини.

«Після початку будівництва нового Шовкового шляху наші відносини з Одеською областю мають поглибитися. Ваш регіон має вихід у море, чудову природу та багаті ресурси — це дуже важливо», — зазначила віце-губернатор провінції Цзянсі Сі Ру.

Після доопрацювання умов сторони планують розвивати співробітництво в галузях торгівлі, будівництва базової інфраструктури, інвестицій, науки та технологій, промисловості, сільського господарства, освіти та культури.

Поделиться статьей в социальных сетях: