>

Ключ до перетворень: Арсен — значить «мужній»

Арсен Аваков — міністр внутрішніх справ України

Мужній — саме так в перекладі з древньогрецького звучить ім’я Арсен. Герой цієї статті — Арсен Аваков — міністр внутрішніх справ України, представник ПП «Народний фронт». Раніше маловідомий широкому колу, справжню повагу здобув серед українців під час Революції Гідності в 2013-2014 роках.

Його зненавиділи проросійські сепаратисти, коли він особисто очолив спецоперацію штурму бійцями Національної гвардії України приміщення Харківської ОДА. За 19 хвилин 200 нацгвардійців і бійців вінницького спецпідрозділу «Ягуар» блискавично звільнили приміщення від російського непотребу. Харків уцілів, а путінський план зі створення так званої «Новоросії» почав розсипатися.

Харків, 8 квітня 2014 року — перша поразка Путіна

Повернемося на кілька років назад. Тоді в Харкові, в період з 6 по 8 квітня 2014 року, в справжніх бойових умовах сталося зародження нової Національної гвардії України. СБУ в Харківській області, в якому служило близько 1 тис. офіцерів (!) було обеззброєне з метою «безпеки», аби не захопили. Керівництво дало команду вивезти усю зброю на склади у Лозову — повний абсурд! Значна кількість міліції зрадила країну і перейшла на бік агресора.

Найманці і окупанти з Росії розкачували Харків по повній. Провели фейкові сесії облради, обрали самозваних «депутатів», оголосили про створення «ХНР» — так званої «Харківської народної республіки». По місту скрізь висіли російські триколори. А потім сепаратисти звернулися до свого ватажка — Путіна, з проханням ввести в Харків війська РФ. Ще б трохи — і, не дай Боже… Бо якби у Харків зайшли регулярні окупаційні російські війська, ймовірно, що тоді Україні настав би кінець. Але ж ні, не сталося — Бог відвів.

Саме тоді, він, мужній Арсен, взяв на себе усю відповідальність і був, по суті, командуючим фронтом. Тож ставитися до нього можна по-різному, та свій патріотизм він довів красномовними фактами.

Сервісні центри МВС — нові послуги для українців

Сьогодні Арсен Борисович — один з небагатьох довгожителів кабміну. Він встояв на своїй посаді попри невдало розпочату кадрову політику президента. Прогресивна реформа МВС — одна з небагатьох, яка зараз реально відчутна в Україні, і до якої він докладає максимум своїх зусиль. Одна із них — створення сервісних центрів.

Посадові обов’язки міністра Авакова передбачають його відповідальність із спрямування та координації Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії України, Державної міграційної служби України. А ще — Головного сервісного центру МВС.

Безумовним плюсом реформи в цьому є те, що сервісні центри МВС урочисто поховали старі корупційні схеми, коли через «свою людину» треба було знімати чи ставити автомобіль на реєстрацію, здавати іспити на посвідчення водія і т.д., і т.п.

Зараз сервісні центри МВС відповідають єдиній концепції: відкритий простір і повний контроль якості обслуговування, це — справжня Єропа. Реєстрація транспортного засобу не займе більше 2-х годин, а заміна водійського посвідчення — більше 30 хвилин. Створюються умови для людей з особливими потребами, дитячі куточки, усі стандартні традиційні послуги, орієнтовані на клієнта.

А нещодавно у всіх Сервісних центрах МВС відкрито Буккросинг — спеціальна поличка з вивіскою та описом. Для тих, хто очікує черги — найкраща українська та історична література. Будь-яку книжку на поличці можна взяти з собою, можна приносити свої книги, які ви готові відпустити «на свободу». Буккроссінг працює в багатьох країнах, кількість учасників в світі перевищує 1,5 млрд. чоловік.

Отже — читайте, начувайтесь, насолоджуйтесь і отримуйте повноцінний сервіс.

Андрій ОВЕРЧЕНКО

Поделиться статьей в социальных сетях: