>

«Книгоманія — 2018» відбулася у Миколаївці

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія - 2018» - Миколаївка

3 квітня до Всесвітнього дня дитячої книги в Миколаївській центральній районній бібліотеці проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія — 2018» з визначенням найкращого читача року. В конкурсі прийняли участь 11 дітей, переможці відбіркових конкурсів проведених в бібліотеках району.

Конкурс розпочався з гри-вікторини «Ми живемо в Україні», підготовленої завідуючою районної дитячої бібліотеки Вербою Надією Петрівною. Діти активно відповідали на питання вікторини. Завдяки чудовій підготовці дітей, їх артистизму, яскравим виступам, конкурс перетворився в незабутнє свято книги і читання. Але, оскільки це змагання, то членам журі під керівництвом директора Миколаївської централізованої бібліотечної системи Зелінської А.О потрібно вибирати найкращих серед великої кількості учасників, оцінивши їх ерудованість, креативність та вміння аналізувати прочитане.

Порадувала членів журі виконанням власних творів Чернуха Вікторія з Андрієво-Іваново.

За підсумками конкурсу переможцями визнано:

  • 1 місце — Волик Яна (село Стрюково)
  • 2 місце — Лавринюк Олена (село Стрюково)
  • 3 місце — Медведовська Мирослава (село Скосарівка)

Грамотами «Книгоманія — 2018» і книгами відзначено переможців, всі інші діти отримали сертифікат учасника конкурсу «Книгоманія-2018». Організатори конкурсу вітають учасників та переможців, бажають їм наснаги, удачі та перемог. Творче змагання об’єднало шанувальників книги, ще раз підтвердивши думку про користь читання і підкреслило важливість бібліотек для розвитку кожної людини.

Жирун Л.О., методист централізованої бібліотечної системи 

Поделиться статьей в социальных сетях: