>

Кодима – останній привіт бабиного літа

Кодима - бабине літо

В цьому році бабине літо особливе – ледве розпочавшись, практично відразу й закінчилося. Більше того, впродовж цього коротесенького часу воно примудрилось налякати нас аж занадто низькими температурами повітря – всього 6-8 градусів тепла.

Багато хто покладав на нього чимало сподівань, запланувавши на цей час відпочинок десь біля моря, чи поїздку на сонячні гірські схили. Але вже в ці дні вершини українських Карпат вкрились першим снігом, а одеські пляжі геть спорожніли.

Але попри це журналістам «Народної думки» все ж поталанило відобразити момент останнього привіту бабиного літу. Спостерігали ми його нещодавно в місті Кодима, біля витоку одноіменної річки Кодима, в самісінькому центрі міста. Саме тут відома річка бере свій початок. І вже через 149 км свого шляху в районі міста Первомайськ впадає в Південний Буг, правою притокою якої являється.

Кодима - бабине літо - 1

До речі, цікавий факт. До 1791 річка Кодима була кордоном між Річчю Посполитою з одного боку та Кримським ханством (до 1783) і Османською імперією — з іншого.

І все ж, хто хотів, все ж встиг вхопити останні, по-справжньому теплі, сонячні проміння бабиного літа. Наприклад, як оці кодимські хлопчаки, що на фото, яким вдалося піймати в річці Кодима раків.

Кодима - бабине літо - хлопчаки

Попереду зима, і якою вона буде, поживемо – побачимо. Але за нею неодмінно настане весна, яка принесе нам усім теплі сподівання на краще.

Поделиться статьей в социальных сетях: