>

Кодимська Швейцарія

Кодима - схід сонця

Нещодавно «Народна думка» знайомила своїх читачів та відвідувачів свого сайту з неймовірною красою – заходом сонця в селі Плахтіївка  Саратського району. Цього ж разу пропонуємо вам не менш дивовижну річ – схід сонця, але вже на іншому краю Одеської області – Кодимі.
Що сказати?

Перше враження – знаходишся на курорті: сонце ледве встало над обрієм, над тихою водою ще нависає ранковий туман, а повітря – справжня озонотерапія. І вся ця краса знаходиться навколо улюбленого місця відпочинку кодимчан – ставка, що біля самісінької Кодими, який за словами місцевих жителів живиться джерельною водою.

Місця для відпочинку, водні велосипеди, рибалка, шашлик на мангалі – це все там. Звичайно, що місцеві без підказки впізнали рідні місця, які відображені на фотографіях цього матеріалу.

Коли приїдете сюди відпочити, влаштуйтесь в зручному для вас місці, заплющіть очі, вдихніть повітря на повні груди, і уявіть собі на хвилинку, що ви у відпустці. Що ви відчули? Напевне, що ви в Швейцарії. Так, ви не помилились – ви у Кодимській Швейцарії. Тільки повітря тут чистіше, ним легше дихається, бо воно таке рідне – УКРАЇНСЬКЕ!

Поделиться статьей в социальных сетях: