>

Коли матір гірше нелюда: ізмаїльчанка заморозила новонароджене дитя у морозилці

ізмаїльчанка заморозила новонароджене дитя

Поліцейські щодня бачать різні життєві ситуації. Способи вчинення деяких злочинів вражають навіть бувалих копів. Але те, що зробила зі своєю дитиною молода ізмаїльчанка, не піддається поясненню. Втім, після проведення всіх слідчих дій, причина її дивної поведінки буде встановлена.

Про те, що накоїли, жінка з чоловіком, можливо, мовчали б і далі, якби у породіллі не розпочалась внутрішня кровотеча. Це змусило горе-матір звернутися до перинатального центру, лікар якого й повідомив про подію в поліцію.

Як з’ясували поліцейські, 20-річна жителька м. Ізмаїла народила хлопчика посеред ночі у гуртожитку, де вона проживає з чоловіком та сином, якому трохи більше року. Встановлено, що, як і з першою вагітністю, на обліку у лікаря жінка не перебувала.

За її словами, побачивши, що немовля не подає ознак життя, вона розбудила чоловіка. Разом вони сховали тіло малюка в морозильній камері холодильника. А через кілька днів після пологів жінці стало зле, тому вона й звернулася по допомогу до медиків.

Сусіди охарактеризували родину з позитивного боку. Про те, що жінка вагітна, вони не знали. Про її «цікаве» положення не знали й родичі.

«Тіло новонародженого хлопчика відправлено на проведення судово-медичної експертизи, яка покаже причини смерті дитини, — розповідає начальник Управління карного розшуку ГУНП в Одеській області підполковник поліції Вадим Могила. — За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ст.117 (умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини) Кримінального кодексу України».

Санкція зазначеної статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк. Тривають заходи щодо встановлення причин та обставин події, повідомляє Ізмаїльський відділ поліції в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: