>

Колишню виховательку табору «Вікторія» визнано винною у неналежному виконанні обов’язків

Табір «Вікторія» - вихователь - обвинувачення

Співробітники прокуратури Одеської області підтримували публічне обвинувачення у суді стосовно колишнього старшого вихователя дитячого позашкільного комплексу «Вікторія».

Громадянка обвинувачувалася у неналежному виконанні обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 137 КК України).

Під час судового засідання обвинувачена свою провину визнала.

Враховуючи це, Київським районним судом м. Одеси колишнього старшого вихователя табору «Вікторія» визнано винною у вчиненні злочину та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим терміном у 2 роки, а також позбавлено на 2 роки права обіймати посади та займатися діяльністю.

Нагадаємо, що на розгляді у суді перебуває кримінальне провадження стосовно директора позашкільного закладу, досудове розслідування у якому здійснювали слідчі Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Крім того розглядаються у суді обвинувальні акти щодо колишнього керівника Київського РВ ДСНС України в Одеській області та інспектора цього райвідділу Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснювали слідчі прокуратури Одещини.

Поделиться статьей в социальных сетях: