>

Комендантської години не буде

Пересування громадян територією області, між областями та при перетині кордонів країни не обмежується у зв’язку із запровадженням воєнного стану.  Про це заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час прес-брифінгу.  
 
«Жодних обмежень при перетині кордону для наших громадян не існує. Так само, як і переміщень всередині країни. Якщо ви запланували поїхати у відпустку, немає підстав її скасовувати», — зазначив Максим Степанов.  
 
У відповідь на запитання журналістів очільник регіону спростував повідомлення про введення комендантської години та заборону підприємницької діяльності, яка пов’язана з продажем алкогольних напоїв. Очільник регіону ще раз закликав мешканців користуватися виключно офіційною інформацією.  
 
«Одеська область має як морський кордон, так і сухопутний  із Придністров’ям. Заходи безпеки дійсно посилено, але вони менш за все торкатимуться звичайного життя людей. Повна мобілізація та припинення соціальних виплат – повна нісенітниця. Зазначу, регіональну Раду оборони було створено ще у березні 2017 року відповідно до мого розпорядження. У її складі  — керівники правоохоронних і військових формувань»,  додав голова Одеської обласної державної адміністрації.  
 
Нагадаємо, відсьогодні воєнний стан введено виключно в областях, що розташовані вздовж російського кордону, вздовж придністровської ділянки українсько-молдовського кордону і вздовж узбережжя Азовського та Чорного морів. Це превентивний захід, який дає можливість більш ефективно відреагувати на загрозу з боку Російської Федерації та не втрачати при цьому дорогоцінний час.
Поделиться статьей в социальных сетях: