>

Концерт ансамблю танцю імені Павла Вірського в Ізмаїлі на Алеї Дружби народів вразив глядачів

В Ізмаїлі, 15 вересня, на Алеї Дружби народів з оглушливим успіхом відбувся концерт ансамблю танцю імені Павла Вірського.

Подивитися на український гопак і «Повзунець» прийшли тисячі ізмаїльчан. «Розігрівали» публіку перед концертом, місцеві таланти з Ізмаїла та Ізмаїльського району — вокалісти та танцювальні колективи, які після своїх виступів перейшли до лав глядачів і з захопленням спостерігали за виступом ансамблю.

Музичним супроводом концерту виступив симфонічний оркестр, який своїм віртуальним виконанням не давав встояти на місці практично нікому — ізмаільчане від малого до великого пританцьовували на місці в такт.

Приголомшливий концерт ансамблю, від номерів якого захоплювало дух завершився фестиваль подарунком від організаторів — красивим феєрверком над нічним небом Ізмаїла.

Концерт ансамблю в Ізмаїлі відбувся в рамках фестивалю мистецтв «Українська Бессарабія», який почав свою ходу містами Придунав’я в День Незалежності — фестиваль вже відбувся в Кілії та Білгород-Дністровському.

Організатори фестивалю — Міністерство культури України, Національний хореографічна спілка України, Одеська обласна державна адміністрація, Центр сталого розвитку та екологічних досліджень Дунайського регіону, Ізмаїльська міська рада.

 

Поделиться статьей в социальных сетях: