>

Конкурс фортепіанної музики «Classic Qvest-2017» зібрав юних піаністів області

Конкурс «Classic Qvest-2017»

Учні Савранської дитячої музичної школи 13 березня побували в місті Роздільна, де відбувся четвертий обласний академічний конкурс фортепіанної музики «Classic Qvest-2017».

Перед виступом хвилювалися як учні, так і викладачі, батьки, адже нашими суперниками були найкращі вихованці дитячих музичних шкіл із міст Балта, Кодима, Великомихайлівка, Іванівка, Роздільна, Захарівка, Радісне. І до того ж конкурсантам довелося демонструвати свою гру не на фортепіано, до якого вони звикли, а на справжньому концертному роялі.

Вихованці дитячих музичних шкіл Одеської області повинні були представити на розсуд суддів по два твори. Це одну із сонатин Ф. Кулау, М.Клементі, Я.Дуссека, В.-А. Моцарта і п’єсу українського композитора В.Косенка. Перемігши хвилювання і зібравши усі свої зусилля учні Савранської музичної школи зуміли достойно представити наш район, виступили з гідністю, продемонструвавши рівну, без будь-яких помилок і нервових зривів гру, за що й отримали грамоти з подарунками.

За рішенням журі ПЕРШЕ МІСЦЕ в обласному фестивалі конкурсі отримала: Лисогурська Олена 6 клас (викладач Т.М.Ляшенко), у виконанні якої на високому рівні прозвучала: М. Клементі «Соната» ре мажор №3, тв. 26, а також вразила емоційністю та чуттєвою грою п’єси В.Косенка «Колискова пісня».

Грамоту за ДРУГЕ МІСЦЕ отримала Грицишена Надія 5 клас (викладач Т.М. Ляшенко), яка з особливою теплотою, задушевно та казково виконала п’єсу В. Косенка «Сказка», та чудово прозвучала в її виконанні В.-А.Моцарта «Сонатина» ля мажор №2, тв. 6.

Учні Надія та Олена виконали складну програму, як кажуть на одному диханні, дуже музично і професійно. Їх гру відзначила комісія, яку очолювала викладач вищої категорії Одеського музичного училища Мельник Олена Олексіївна.

Відзначивши цю подію «солодким столом», вони повернулися на рідну Савранщину З ПЕРЕМОГОЮ!

Вражень і позитивних емоцій від цієї поїздки залишилось безліч. Тому і надалі хочеться побажати дівчаткам нових перемог та найвищих здобутків у галузі мистецтва.

Поделиться статьей в социальных сетях: