>

Крутіший за чеченських терористів — ось він який наш герой!

Яценюк

Як відомо, у Російській Федерації (РФ) міський суд Єсентуки Ставропольського краю заочно заарештував колишнього главу Кабінету міністрів України (КМУ) Арсенія Яценюка за нібито участь в озброєному угрупуванні. Відразу ж після цього з’явилася реакція з українського боку.

«Мін’юст звертається до ЄСПЛ та всіх демократичних держав щодо невизнання рішень російських «судів» проти Арсенія Яценюка. Рішення російського суду про заочний арешт Арсенія Яценюка — це продовження гібридної війни Росії проти України: «Це помста Яценюку за послідовну політику протидії російській агресії. Це плата за міжнародні судові позови і санкції проти Росії, помста за політику енергетичної незалежності і розвиток оборонного сектору України«, — йдеться в заяві Міністра юстиції України Павла Петренка.

Ось і цього разу каральна машина Кремля вражає своїми нігілізмом і брехнею.

«Цілком ймовірно, що клопотання Слідчого комітету РФ і подальші рішення російського «суду» стануть підставою для звернення Росії в Інтерпол про міжнародний розшук Яценюка. В такий спосіб диктаторський режим Путіна намагається шантажувати українських державних діячів, які проводять політику реальної відсічі російській агресії», — наголосив народний депутат України, очільник одеського обласного осередку «Народний Фронт» Сергій Фаєрмарк.

«Путін мститься за введені санкції проти Росії, за те, що Україна стала енергетично незалежною, що ми подали позови до Європейського суду з прав людини і Організації Об’єднаних Націй проти Росії за військове вторгнення в Україну і підтримку тероризму в Україні. І за те, що Україна обрала курс в Європу, до вільного світу», — підкреслив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у коментарі журналістам щодо рішення російського суду про свій заочний арешт.

Поделиться статьей в социальных сетях: