>

Квест-гра «Детективне «бібліоагенство»

Квест-гра «Детективне «бібліоагенство» - бібліотека - Татарбунари

День молоді, який щорічно відзначається в Україні в останню неділю червня, не пройшов і повз Татарбунарську центральну районну бібліотеку. Для того, щоб це свято запам’яталось юнацтву, працівники бібліотеки організували квест-гру «Детективне «бібліоагенство».

Квест-гра «Детективне «бібліоагенство» - бібліотека - Татарбунари - 1Завданням квесту було розслідувати справу по викраденню ключа від читального залу. Розплутати цей «клубок» запросили студентів ПТАУ. На початку юнаків зібрали в холі бібліотеки, де ознайомили з умовами квест-гри, тематичною книжковою виставкою та листом від «загадкового злочинця», в якому був вказаний перший пункт призначення детективного розслідування. В кожному відділі районної бібліотеки їх чекали завдання. Квест розпочався!

В ході розслідування учасники відгадували літературних героїв за особливими прикметами; знаходили зайві слова в тексті та складали ключову фразу, яка вказувала на наступний пункт призначення; розшифровували таємні листи з «танцюючими чоловічками»; за допомогою лупи читали та відгадували загадки, проявивши при цьому свою кмітливість, спритність та увагу. За кожне розв’язане завдання юнаки отримували елемент пазлу, з якого наприкінці розслідування склали картину. Ця картина мала вказати на місце, де знаходився ключ.

Так за допомогою вирішення цілої низки логічних завдань «детективам із ПТАУ» вдалося розплутати цей «клубок» і відкрити читальний зал, в якому на них чекала винагорода.

ТКАЧЕНКО Тетяна Русланівна,
бібліотекар відділу обслуговування

Поделиться статьей в социальных сетях: