>

Любашівці готують колективну передачу воїнам АТО

Любашівка допомагає учасникам АТО

Любашівка активно допомагає учасникам АТО. За кілька днів мати одного із воїнів, який захищає на Сході кордони України, планує поїхати до сина. Допомагати їй збирати колективну передачу для військовослужбовців 137 батальйону морської піхоти, який нараховує понад 400 солдат, взялися багато жителів району, повідомляє Любашівська РДА.

Щойно почувши про волонтерський збір, директор Центру дитячої та юнацької творчості Тетяна Будяченко миттєво організувала справжню команду. Трудовий колектив Центру дитячої та юнацької творчості спільно з представниками служби у справах дітей та відділу освіти дружно насікли та заквасили для солдат капусту. Необхідними продуктами для закваски забезпечив депутатський корпус селищної ради.

Також волонтери, серед яких працівники апарату райдержадміністрації, відділу освіти, районного фінансового управління, служби у справах дітей, відділу економічного та агропромислового розвитку, РЦСССДМ та архівного відділу райдержадміністрації ліпили вареники з картоплею. Навіть десятикласниця Катя Панченко вправно допомагала моторним жіночкам, які за декілька годин наліпили вареників аж 19 відерець!

Надзвичайно зворушливою для всіх була присутність мами нашого загиблого героя Олександра Друзя — Валентини Друзь, яка старалася чи не найбільше, щоб хлопцям на війні було смачно… Не можна не відзначити старання працівників кухні школи-гімназії, які активно топили сало, місили тісто, варили вареники та пакували їх у відра, заливаючи жиром.

Відрадно, що не залишились осторонь й місцеві підприємці: Тетяна Постольська, Ольга Карпова, Олена Хмельніченко, які забезпечили необхідною кількістю тари. Та прикро й соромно за тих бізнесменів, які відмовили в дріб’язковій послузі.

Вже сьогодні до благородного прикладу волонтерства, який показали вищезазначені любашівчани, долучилися й депутати районної ради та пересічні громадяни. Всі вони активно приносять консерви, мед та інші корисні в побуті речі.

Поделиться статьей в социальных сетях: