>

Любашівці шукають доступну воду

Любашовка, тариф на воду

Через протистояння у Любашівському районі між постачальниками води та місцевою владою дійшло аж до того, що залізничники, які подають питну воду частині населення зі свердловини станції Любашівка Подільського БМЕУ-2 Одеської залізниці, пригрозили перекрити кран і зовсім не давати воду людям. Їхні абоненти поки що продовжують платити за спожиту воду в касу комунгоспу.

 
Плата береться за тарифом 15 грн 80 коп. за куб води. Щоправда, Любашівський селищний голова наголошує, що всі категорії пільговиків з абонентів БМЕУ-2, як і раніше, користуються своїми законними правами на здешевлення водопостачання. Нині цей безпрецедентний випадок притаманний лише Любашівці, бо в інших населених пунктах, розташованих вздовж Одеської залізниці, людям реалізують «залізничну» воду за грабіжницьким тарифом взагалі без пільг і субсидій, повідомляє Любашівська РДА. Та У Любашівці близько двох тисяч абонентів користуються питною водою КП «Джерело-комунсервіс», сплачуючи по 8 грн 99 коп. за один кубометр. Різниця в оплаті відчутна.

 
– Ми поставили собі за мету забезпечити якісною питною водою всіх жителів селища та підпорядкованого нам села Вишневе. У приватних криницях, які катастрофічно з року в рік міліють, вода непридатна для вживання і використовується лише для технічних потреб, – розповів Любашівський селищний голова Геннадій Павлов. – У найближчих планах – будівництво нових вуличних водопроводів. Ми також реконструюємо старі лінії та постійно дбаємо про систему знезараження питної води. На це у бюджеті передбачено близько 250 тис. грн. У багатьох куточках Любашівки вже встановлено колонки. Працюємо, щоб забезпечити стабільне подавання води всім абонентам за доступною ціною.

Поделиться статьей в социальных сетях: