>

Любашівка запрошує інвесторів

Темою обговорення на зустрічі спеціалістів Департаменту «Агентства з питань інвестицій та розвитку» Одеської обласної адміністрації та представників влади Любашівськоо району була привабливість Любашівки для інвесторів.

Адже район має вигідне географічне положення, так як розміщений на перехресті двох доріг загальнодержавного значення; розвинену інфраструктуру та кваліфіковану робочу силу; велику кількість земель, придатних для обробітку та вирощування сільгоспкультур; виробничих майданчиків; можливість щодо розвитку туризму та готельного бізнесу.

 

л1
Під час зустрічі відділом економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації було презентовано низку основних інвестиційно-привабливих проектів:

  • Перепрофілювання виробництва Заплазського цукрового заводу
  • Відновлення роботи комплексу дорожнього сервісу «Меридіан»
  • Відновлення роботи ЗАТ «Троїцький молочний завод»
  • Пошук ринків збуту продукції Троїцького цегельного завод
  • Будівництво заводу по переробці сміття на території сміттєзвалища смт. Любашівка
  • Будівництво консервного заводу
  • Облаштування території, будівництво комплексів для відпочинку вздовж р. Кодима.

 

 

л2

 

За результатами обговорення представники Департаменту пообіцяли сприяти та надавати всебічну допомогу щодо залучення інвесторів до Любашівського району по запропонованим об’єктам та знайти можливі варіанти застосування призначення земельним ділянкам, які не використовуються.

Учасники заходу розглянули обрані об’єкти та земельні ділянки і передали для подальшого доопрацювання спеціалістами Департаменту та розміщення на інвестиційному порталі Одеської області.

 

«Ми впевнені, що Любашівський район має великі можливості для залучення інвестицій, відкритий для інновацій та ведення бізнесу, тому спільними зусиллями ми зможемо підняти економічний рівень району та області»,-  повдомляє Любашівська райдержадміністрація.

Поделиться статьей в социальных сетях: