>

Любашівські школярі взимку не мерзнутимуть

У Любашівському районі школи готові вже до зими. Як розповів начальник відділу освіти любашівської райдержадміністрації Анатолій Крячик на апаратній нараді, всі загальноосвітні заклади району готові до осінньо-зимового періоду в 2016-2017 роках.

Зроблено капітальний ремонт з заміни віконних та дверних блоків в НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей» смт. Любашівка — 688м2, НВК «ЗОШ І-ІІІст-гімназія» смт. Любашівка — 672м2, Ясенівський НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ» — 674м2, НВК «ЗОШ І-ІІІст.-дитсадок» с.мПознанка Перша — 321м2, В.Василівська ЗОШ І-ІІст., Боківський НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ».

Ведуться роботи по капітальному ремонту покрівлі корпусів № 2, 3 НВК «ЗОШ І-ІІІст-гімназія» смт. Любашівка та по заміні віконних блоків в Любашівському ДНЗ №1 «Казка». В НВК «ЗОШ І-ІІІст. – гімназія» смт. Любашівка установлено котел на альтернативних видах палива.

Проведено капітальний ремонт системи опалення Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. з заміною батарей та установкою 2х енергоощадливих газових котлів «Рівнетерм». Станом на 17листопаданинішньогороку року придбано 625 т вугілля, що складає 100% забезпеченості.

Згідно договору вугілля розвезено по навчальних закладах. Котельні установки загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів працюють в штатному режимі.

 

Поделиться статьей в социальных сетях: