>

Машини із підробленими номерами виявили в одному із сервісних центрів Одеси

Машини із підробленими номерами

В територіальний сервісний центр № 5142, розташований в Одесі, звернулися громадяни з приводу проведення перереєстрації автомобіля «Toyota Camry». Автомобіль, згідно зі свідоцтвом про реєстрацію, належав мешканцю Черкаської області. Згодом з’ясувалось, що свідоцтво про реєстрацію підроблене. Це підтверджено висновком експерта – виготовлено за допомогою копіювально-розмножувальної техніки.

Під час перевірки співробітники центру встановили, що транспортний засіб знаходиться у розшуку, як викрадений у Івано–Франківській області у червні місяці цього року, а також що ідентифікаційні номери кузова та двигуна змінювалися.

Днями у цьому ж сервісному центрі МВС було виявлено ще одну автівку, яка має ознаки підробки. В територіальний сервісний центр звернувся чоловік з приводу проведення перереєстрації автомобіля «Nissan Mikra», який він придбав за дорученням. При проведенні експертного дослідження, виявлено незаконні втручання в ідентифікаційні номери даного автомобіля.

Про обставини обох подій повідомлено до Малиновського відділу поліції.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією ст. 290 (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) Кримінального кодексу України. Автомобілі поміщені на спеціальний майданчик для тимчасового утримання. Працівники поліції проводять перевірки.

Працівники сервісних центрів МВС Одещини звертаються до всіх, хто вирішив здійснити таку недешеву покупку, як автомобіль, – будьте пильними та обачними! Не спокушайтеся на занадто низькі ціни, і тоді ошукати вас буде неможливо.

Звертайтесь у сервісні центри МВС, де ви зможете здійснити перереєстрацію авто та отримати кваліфіковану допомогу. Правильне оформлення договору купівлі-продажу — це гарантія захисту інтересів покупця, повідомляє поліція Одеської області.

Поделиться статьей в социальных сетях: