>

Майже 1,8 млн грн. використав Ширяївський район на потреби «Нової української школи»

Начальник відділу освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської  РДА Петро Гордієнко зазначив, що з державного бюджету у вигляді освітньої субвенції були виділені кошти в розмірі 835,4 тис. грн. Співфінансування з місцевих бюджетів району (за умовами надання державної субвенції) склало 10% — 81,3 тис. грн.

Ще 731,5 тис. — кошти, що залишилися від освітньої субвенції за 2017 р. Ширяївська райдержадміністрація (РДА) Одеської області в 2018 році отримала в своє розпорядження для облаштування «Нової української школи» (Нуш) 1,76 млн грн.

До початку нового навчального року для всіх перших класів придбані інтерактивні дошки, комп’ютери, принтери, класні дошки, меблі для викладачів, тенісні столи, гімнастичні коні. Також закуплено 102 столу і 350 стільців для шкільних їдалень, пральна машина для дитячого садка навчально-виховного комплексу (НВК) в Миколаївці.

Зараз проводиться тендерна процедура із закупівлі для потреб «Нуш» комп’ютерного обладнання, сучасних меблів і дидактичних матеріалів.

Крім того, з районного бюджету виділено кошти на ремонт даху НВК в Старих Маяках в розмірі 500 тис. грн. А також 100 тис. грн. — на придбання будівельних матеріалів для усунення порушень, виявлених перевіркою рятувальної служби в НВК с. Петровірівка.

Крім того, за схемою співфінансування придбаний шкільний автобус «Отаман», ключі від якого в урочистій обстановці вручив директору НВК с. Чегодаровка Любові Реут голова Ширяївської РДА Віктор Дамаскін. На закупівлю автобуса були залучені кошти обласного бюджету в розмірі майже 1,14 млн грн і районного — 685 тис. грн.

Нагадаємо, що понад 1300 перших класів, або 27 тис. Новобранців навчальних закладів Одеської області навчатимуться в 2018 році за оновленим освітнього стандарту — за програмою «Нової української школи».

«Нова українська школа» є ключовою реформою Міністерства освіти і науки України. Ця система освіти буде побудована на «педагогіці партнерства», в основі якої лежить спілкування, взаємодія і співпраця між учителем, учнями та батьками.

У червні стало відомо, що Одеська область отримала 70 млн гривень з Держбюджету на оснащення «Нуш».

На початку серпня повідомлялося, що три райони Одещини відстають в облаштуванні класів «Нової української школи».

Поделиться статьей в социальных сетях: