>

Майже 18 тисяч нових підприємців зареєстрували на Одещині свій бізнес

підтримка підприємців

«Максимальна підтримка майбутніх підприємців, створення комфортних умов ведення бізнесу та сплати податків – це ті складові, які сьогодні сприяють активізації підприємницької активності в Одеському регіоні», — зазначає начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За його словами, з загальної кількості фізичних осіб-підприємців, які подали заяву про зупинення своєї діяльності у 2017 році, майже 70% (14 тис. осіб) підприємницької діяльності протягом останніх років не здійснювали, повідомляє ДФС в Одеській області.

Натомість, за січень-вересень 2017 року свій бізнес зареєстрували майже 18 тис. нових підприємців, які успішно здійснюють діяльність, створюють нові робочі місця та наповнюють бюджети всіх рівнів.

Загалом, в Одеській області на спрощеній та загальній системах оподаткування на сьогодні перебувають та здійснюють діяльність 125 000 фізичних осіб – підприємців.

З них платниками єдиного податку, станом на 01.10.2017 року, є майже 81 000 фізичних осіб-підприємців. У порівнянні з початком року, кількість платників єдиного податку збільшилася на 12000.

Найпопулярнішою серед суб’єктів господарювання залишається друга група єдиного податку – її застосовує кожен другий підприємець. Третю групу єдиного податку обрали 22 000 суб’єктів господарювання, а першу – 17 879 підприємців.

Керівник фіскальної служби Одеської області також повідомив, що з початку року спостерігається зростання як чисельності підприємців, так і надходжень єдиного податку.

Так, за січень-вересень 2017 року фізичними особами-підприємцями до місцевих бюджетів направлено 686 млн. грн. єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 256 млн. грн., або на 60%.

Поделиться статьей в социальных сетях: