>

В Окнянському районі бізнес та влада підписали меморандум про співпрацю

Окни - меморандум про співпрацю

В приміщенні Окнянській  РДА відбулася зустріч голови Окнянської районної організації фермерів Ігора Дідорчука та голови Комісії з питань виявлення додаткових джерел наповнення бюджетів районної державної адміністрації Івана Бельцика, в результаті якої вони підписали МЕМОРАНДУМ про співпрацю.

Метою даного документу є створення рівних умов ведення господарської діяльності, забезпечення збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів, збалансування всіх господарюючих суб’єктів району.

Будь-яка особа, яка є суб’єктом господарювання та зареєстрована в Окнянському районі, може долучитись до підписання МЕМОРАНДУМУ, та стати повноправною стороною з правами та обов’язками задекларованими в документі.

Підписання вказаного документу прокоментував голова Окнянської РДА Володимир Гавриш:

­‑ Адміністрація йде на зустріч нашим фермерам, і ми підписали меморандум про врегулювання порядку землекористування в районі. Будь-який бажаючий може приєднається і бути захищеним від різких змін зростання витрат на землю, а також потенційних рейдерських захоплень.

З боку фермерів ми очікуємо оплати всіх податків і платежів, у тому числі боргів за 2015 рік.

Ці спеціальні умови стосуються невеликих фермерів і їх господарств, тієї групи підприємців, які більш вразливі впливу ризиків, і вимагають додаткової підтримки держави.

Поделиться статьей в социальных сетях: