>

Мешканці Арцизького району незаконно торгують петардами і ялинками

незаконна торгівля петардами і ялинками - Арциз

Арцизькі правоохоронці проводять патрулювання в рамках оперативно-профілактичних заходів щодо виявлення та припинення розповсюдження контрафактних піротехнічних засобів та незаконно вирубаних ялинок.

В Арцизі та районі правоохоронці в період зимових свят щоденно здійснюють перевірку місць, де може проводитися стихійна реалізація хвойних дерев, продаж сумнівних піротехнічних виробів. Поліцейські Арцизького відділу поліції вже склали адміністративний протокол на торговця за ст.195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто порушення порядку торгівлі піротехнічних засобів. Ця особа збувала мешканцям Арцизького району: багети, фішки, римськими свічі, шутики клас, бандерболти, юла наземна, бінгальськи вогни без належних на те документів. Всього конфісковано 100 одиниць незаконної піротехнічної продукції. За порушення порядку торгівлі та використання піротехнічних засобів передбачено штраф у сумі від 35 до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За торгівлю ялинками без належних на це документів правоохоронці склали два адміністративні протоколи за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення. В результаті цього вилучили 6 хвойних дерев. На порушника чекає покарання у вигляді накладення штрафу від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Такі перевірки наразі тривають на всій території Арцизького району. Поліція звертається до громадян з проханням, в разі виявлення такої незаконної торгівлі, звертатися за телефоном «102» та повідомляти про місця продажу.

Поделиться статьей в социальных сетях: