>

Мешканка Татарбунар вирощувала 400 кущів маку

Органи прокуратури Одещини спільно з поліцією працюють над ліквідацією місць вирощування, виробництва та подальшого розповсюдження наркотичних засобів на території регіону, повідомляє прокуратура Одеської області.
Так, Білгород-Дністровська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно мешканки м. Татарбунари, яка незаконно вирощувала на земельній ділянці поблизу будинку снотворний мак (ч. 1 ст. 310 КК України). У ході обшуку правоохоронці вилучили понад 400 кущів цієї рослини.
Також з серпня цього року у суді слухаються ще два аналогічні обвинувальні акти стосовно «агрономів» з Татарбунарського району. Там правоохоронні органи під час слідчих дій вилучили більш ніж 350 кущів маку.
Крім того прокурори Роздільнянської місцевої прокуратури спільно зі співробітниками поліції під час обшуку у дачному будинку біля с. Мале виявили тепличне приміщення, у якому вирощували розслини коноплі. У результаті обшуку вилучено майже 50 кущів.
Організатору теплиці правоохоронці вже повідомили про підозру у незаконному посіві та вирощуванні конопель (ч. 1 ст. 310 КК України).
Робота на вказаному напрямку триває.

Поделиться статьей в социальных сетях: