>

Ми не допустимо окупації Азовського моря

Про це він сказав 12 лютого під час розширеної наради з питань розвитку морегосподарського комплексу в ході робочої поїздки на Одещину, інформує прес-служба глави держави.

«Я наголошую – ми не допустимо окупації Азовського моря. Ми не допустимо окупації Керченської протоки. Ми забезпечимо виконання двосторонніх угод і міжнародних конвенцій про мореплавання, в тому числі й в Чорному та Азовському морях», – заявив Порошенко.

Гарантії захисту національних інтересів країни, може забезпечити, на думку президента і вступ України до НАТО.

У контексті розвитку морського господарства Президент особливо акцентував увагу на безпеці пересування морем та запевнив, що Україна робитиме все від неї залежне задля її забезпечення. «Морський шлях привабливий тоді, коли він є безпечним. Тому Україна робитиме все необхідне для гарантування національної безпеки на морських шляхах. Ми будемо розвивати і зміцнювати Військово-Морські сили, ми будемо нарощувати партнерство з НАТО, ми не дамо Росії витіснити Україну з Причорномор’я», — сказав він.

«Хочу наголосити, що завдяки зміцненню Військово-Морських сил Україна стала здатна бути вагомим контриб’ютором системи безпеки всього Східного Середземномор’я, разом з нашими партнерами з Північноатлантичного Альянсу. Ми здатні протистояти загрозам. Ми здатні протистояти іншим кризовим явищам у цьому регіоні, в першу чергу створеним Російською Федерацією», — також додав Петро Порошенко і нагадав, що такий досвід нашого партнерства у безпековій сфері є дуже й дуже позитивним.

Поделиться статьей в социальных сетях: