>

Микола Терзі отримав блискучу перемогу на турнірі з вільної боротьби у Болгарії

VII-ий міжнародний турнір з вільної боротьби «Серафим Барзаков»

20-21 жовтня у Болгарії відбувся VII-ий міжнародний турнір з вільної боротьби «Серафим Барзаков». У турнірі взяли участь 205 учасників з 24-ох спортивних клубів. На додаток до учасників з кращих болгарських клубів до міста Петрич приїхали команди з України, Македонії, Молдови, Туреччини та Греції. З нашої країни в турнірі змагатися за перемогу приїхали 8 учасників. До складу української команди увійшов Микола Терзі із села Лебедівка Татарбунарського району.

VII-ий міжнародний турнір з вільної боротьби «Серафим Барзаков» - 2

На цьому турнірі доля виявилася прихильного до юного бессарабського спортсмена. Він продемонстрував найкращий результат у ваговій категорії 30 кг. У фіналі Микола боровся з представником Болгарії. Його нагородили золотою медаллю та кубком «Найкращий іноземний борець турніру з вільної боротьби».

VII-ий міжнародний турнір з вільної боротьби «Серафим Барзаков» - 1

На даний момент для Миколи Терзі отримана перемога ˗ найбільше досягнення. Незважаючи на те, що юний переможець займається вільною боротьбою протягом року, своїми результатами він дивує. Так, Микола посів друге місце у турнірі з вільної боротьби, який був присвячений Дню Конституції України, завоював перші місця: у II-му Міжнародному турнірі з вільної боротьби присвяченому майстру спорту України міжнародного класу Віктору Дегтярову, у турнірі пам’яті заслуженого тренера України Миколи Романова, у відкритому чемпіонаті з вільної боротьби міста Ізмаїл, у відкритій першості з вільної боротьби Арцизької Дитячо-юнацької спортивної школи. Звичайно це не весь перелік досягнень юного спортсмена. Микола наполегливо займається вільною боротьбою у Тузлівській школі та через день їздить у село Кулевче Саратського району, де у нього також проходить тренування. Про свою перемогу він говорить: «Лише наполеглива праця є запорукою розвитку та гарантом успіху».

Микола – звичайний хлопчина. Його улюбленими шкільними предметами є математика та фізичне виховання. Отримавши «посаду» найкращого іноземного борця турніру з вільної боротьби поводиться скромно.

Микола разом з батьком Віталієм висловлюють подяку тренерам: Олександру та Івану Петковим, Василю Галюрову, Георгію Ябанжи. Здобувши перемогу Микола, не думає розслаблятися, адже 14 листопада у Хмельницькому стартує чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2004-2006 р. н.

Спорт та перемоги не зарезервовані для невеличкої кількості обраних. Вони доступні кожному. Якщо ви готові працювати над своїм характером, удосконалювати своє тіло, зміцнювати волю, то ваші зусилля обов’язково окупляться сторицею. Яскравим прикладом є наш переможець Микола Терзі.

Україна потребує молодого, енергійного та спортивного покоління.

Поделиться статьей в социальных сетях: