>

Минуть роки, але ви пам’ятайте свій останній шкільний дзвінок!

Останній шкільний дзвінок - Ананьївський район

Останній дзвоник у школах — це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за парти. Це день радості та смутку водночас, адже для одних – це чергове закінчення навчального року, а для інших — ще одна сходинка до вступу у доросле життя.

В усіх школах Ананьївського району 30 травня — особливий день – свято «Останнього дзвоника». Пролунав він дзвінко, урочисто та трішечки сумно.

На урочистих лінійках, присвячених святу Останнього дзвоника в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» № 1 м. Ананьєва, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» № 7, ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 с.Жеребкове та КЗ «Ананьївська ЗОШ І-ІІІ ст.- інтернат» побували голова районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук, перший заступник голови райдержадміністрації Ганна Карпова та начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Колойденко. Вони тепло привітали всіх зі святом. Зокрема, звертаючись до випускників, вчителів, батьків та усіх учнів, Дмитро Сергійович побажав випускникам, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!

Останній шкільний дзвінок - Ананьївський район - 1

«Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!

Цей рік увійде в історію України, оскільки саме в 2017 році українці вибороли право без віз подорожувати до Європейського Союзу. Найбільше цьому радіють наша молодь, випускники. На переконання Президента України Петра Порошенка сааме ви будете жити в Україні, яка буде членом Європейського Союзу», — зазначив голова райдержадміністрації.

Останній шкільний дзвінок - Ананьївський район - 2

Щиро подякували за працю вчителям, за все те, що вони вклали в дітей. Побажали гарно відпочити і з новими силами, сповненими творчих планів, приступити до роботи в новому навчальному році.

Звертаючись до батьків, побажали міцного здоров’я, терпіння та допомогти своїм дітям віднайти вірну дорогу у житті та усіляко сприяти їх вибору.

За сумлінність, значні успіхи у навчанні та громадському житті шкіл, учні та вчителі отримали грамоти та подяки.

Випускники не соромились сліз, адже це був останній шкільний дзвоник у їхньому житті, як учнів, а далі — дорога в доросле життя.

Поделиться статьей в социальных сетях: