>

Міст біля Паланки проходив тест

Міст біля Паланки - тест

Вперше після капітального ремонту проведено тестування мосту на міжнародній трасі М-15 Одеса – Рені біля молдовського села Паланка. Повністю відкрити рух для автомобільного транспорту планують менш ніж за місяць — 1 червня 2018 року. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Протестували міст у Паланці. Загнали 16 фур одночасно — це 360 тонн ваги. Залізо, бетон та асфальт витримали. Першого червня проїхати тут зможуть всі!» – відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, старий міст, побудований у 60-х роках минулого століття, демонтували майже повністю. Вартість нового об’єкту склала 112 мільйонів гривень. Його офіційне відкриття заплановано на перше червня цього року.

Нагадаємо, 15 травня 2017 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов відкрив тимчасову об’їзну дорогу на трасі М-15 Одеса-Рені (км 52+789) у районі молдовського села Паланка. На період повної перебудови мосту автошлях побудували у рекордний термін – за 20 днів, повідомляє прес-служба ОДА.

Поделиться статьей в социальных сетях: