>

«Мистецьке різнобарв’я» представили у Татарбунарах

 Любов до рідного краю, до людей, що його заселяють, є спільною турботою про те, щоб він був багатшим, красивішим, культурнішим. Зберегти і примножити історію краю, народу і родоводу; відродити найдорожче: забуте слово, прислів’я чи приказку, мелодію материнської пісні, бабусину колядку чи щедрівку, зберегти вишивки, вироби декоративного мистецтва, звичаї, традиції, обряди та історичні нариси про край є пріоритетним у роботі багатьох бібліотек.

Сьогодні, в час духовного відродження України, значно збільшився інтерес читачів до її історичного минулого, зростає роль краєзнавства, зокрема його культурно-мистецьких, літературних напрямів. Саме бібліотека формує особистість на ґрунті історії, культури, традицій народу.

8 липня Татарбунарська центральна районна бібліотека провела краєзнавчий бібліо- майданчик під назвою «Мистецьке різнобарв’я». Працівники бібліотеки презентували мешканцям та гостям нашого міста книжкову виставку «Твори письменників рідного краю», ознайомили з творчістю письменників-земляків, які зробили свій особливий внесок в культурну спадщину району (М.Плотного, Г.Лису, В.Греся, В.Сисоєва, А.Чиханцова, В.Щеголькову, Я.Бричак та інших).

В ході огляду спілкувалися з людьми про визначні пам’ятники Татарбунарщини та складали пазл пам’ятника Татарбунарського повстання.

Також бібліотекарі провели майстер-клас з вишивання хрестиком «Краса, яку творять руки». Присутні залюбки долучались до цього дійства та мали чудову нагоду проявити власну майстерність у вишиванні хрестиком.                                                        

 

Бібліотекар відділу обслуговування  Татарбунарської ЦРБ Ткаченко Т.Р.

 

Поделиться статьей в социальных сетях: