>

Міжнародний День води відзначили у Білгороді-Дністровському районі

Сьогодні, 22 березня, у всьому світі відзначають Міжнародний День води. З нагоди свята у Білгороді-Дністровському міжрайонному управлінні водного господарства проводився конкурс малюнків та творчих робіт серед школярів району і міста.

 


У Всесвітній день охорони водних ресурсів у приміщенні управління відбулось нагородження авторів кращих творчих робіт. Кожен учень презентував свій витвір та доніс до присутніх, що саме він хотів сказати своєю роботою.
До підростаючого покоління звернувся очільник району Сергій Ільченко:

«Своїми творчими роботами, малюнками, презентаціями ви показали наскільки сильно ви любите свою планету та висловили своє ставлення до навколишнього середовища. Дивлячись на вас ми, дорослі, можемо бути впевненими, що наразі, підростає гідне покоління. Бажаю міцного здоров`я, натхнення, ніколи не зупинятись на досягнутому та завжди йти вперед». 


Зі словами привітаннями до учасників заходу також звернувся: начальник Білгород-Дністровського управління водного господарства Борис Бурлак. З нагоди Міжнародного Дня води переможцям конкурсу вручили грамоти та подарунки

Поделиться статьей в социальных сетях: