>

Міжвідомча комісія перевірить безпеку дитячих закладів відпочинку Одещини

перевірка - безпека дитячих закладів

З наступного тижня міжвідомча комісія з контролю діяльності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку розпочне роботу в районах Одеської області. У її складі — представники департаментів соціальної та сімейної політики, охорони здоров’я, освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та Державної служби з надзвичайних ситуацій, повідомляє прес-служба ОДА.

“В Одеській області налічується близько 50 дитячих закладів відпочинку та оздоровлення різних форм власності. Міжвідомча комісія відвідає ті, що планують відкритися в цьому сезоні. У першу чергу, перевірка стосуватиметься безпеки — харчової, санітарної, пожежної. Йдеться про контроль наявності усіх належних умов для перебування дітей. Я наголошую, і це позиція голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова, що заклади, у яких будуть виявлені порушення, не отримають дозволи на відкриття”, — підкреслив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Нагадаємо, в Одеській області триває робота комісії Державної служби з надзвичайних ситуацій. Вона проводить контрольну перевірку пожежної безпеки у мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку регіону. Нагадаємо також, що перевірки пожежної безпеки у закладах відпочинку Одеської області було розпочато ще у 2017 році. В обласному бюджеті на цей рік закладено більше 111 мільйонів гривень на заходи протипожежної безпеки.

Поделиться статьей в социальных сетях: