>

«Моду — народу» — таке незвичайне свято влаштували у Великій Михайлівці на честь Дня місцевого самоврядування

День місцевого самоврядування - Велика Михайлівка

В Великій Михайлівці урочистості із приводу святкування Дня місцевого самоврядування почалися в районному будинку культури, куди зібралися працівники сільських, селищних рад, депутати районної, селищних та сільських рад, працівники всіх організацій району, приватні підприємці, голови фермерських господарств, пересічні мешканці району. На свято були запрошені бувші голови районної ради.

Всіх присутніх працівників місцевого самоврядування привітала голова районної ради Катерина Лаптієнко, побажавши здоров’я, наснаги та миру. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих голів районної ради Сепана Швеця та Володимира Синюка та шановного до сьогоднішнього дня в нашому районі Івана Варбанця.

Урочисто Катерина Лаптієнко вручила нагороди Одеської обласної ради найкращим депутатам районної ради, серед яких була і чудова жінка-лікар Катерина Деренько, яку, до речі, привітав також і голова районної державної адміністрації Володимир Слідзюк.

На сцену була запрошена голова Новоолександрівської сільської ради Людмила Чебан, яку поздоровили із високою нагородою, адже ця сільська рада виборола перше місце в області по благоустрою. Потім на сцену були запрошені голови сільських та селищних рад, старости населених пунктів, які входять до Великомихайлівської об’єднаної громади, яким були вручені подарунки.

Крім того, відбулося незвичайне дійство. З лозунгом «Моду — народу» розпочалося феєричне Fashion-Show — 2016, у якому взяли участь наймодніші депутати та найстильніші сільські голови Великомихайлівського району.

У дефіле взяли участь депутати-першачки та сільські голови вперше обрані, ветерани органів місцевого самоврядування, найдосвідченіші депутати, які не одне скликання творили історію Великомихайлівського району, успішні, креативні, модні жінки-депутати і жінки-селищні та сільські голови, вишукані, стильні і завжди в тренді чоловіки-депутати, сільські депутати, які творять колекцію добрих справ.

Поделиться статьей в социальных сетях: