>

Молодь навчає дітей

Саврань, дети, волонтеры

Савранський районний молодіжний центр «Нове покоління» в рамках проекту «Молодь для дітей» провів акцію «Дитячий день» в селі Бакша. Слід зазначити, що команда волонтерів молодіжного центру вдруге навідалась до села Бакша, де їх вже з нетерпінням чекали. Для дітей було підготовлено та проведено: фізичну зарядку під музику, англійську мову, енерджайзери, Hand-made, сучасну хореографію в стилі диско, мультфільм та спортивні ігри (волейбол, бейсбол, американський футбол).

Тренерами акції були: Роберт Фресенієс, Ірина Ковальчук, Марія Калініна, Світлана Давидян, Крістіна Кім, Анастасія Світлична, Катерина Терлецька, Юлія Кісілєвська та Сергій Низькохат.

Діти, батьки та волонтери центру залишились задоволеними, оскільки окрім відчутних результатів кожен отримав багато посмішок та гарного настрою.

Варто нагадати, що мета роботи центру по селах району – це популяризація волонтерського руху, творчий розвиток дітей та молоді, активізація потенційних лідерів до створення своєрідних молодіжних осередків на місцях з подальшою співпрацею з «Новим поколінням».

На черзі наступні села Савранського району!

Поделиться статьей в социальных сетях: