>

Молодь у Татарбунарах цікаво відсвяткувала День святого Валентина

День святого Валентина - «Love - party» - Татарбунари

Незважаючи на те, що лютий — місяць холодний, а зазвичай ще й морозний, ми все одно його любимо за те, що святкуємо світле та чарівне свято всіх закоханих — день святого Валентина. Свято доволі розповсюджене. Його святкують майже в усіх країнах світу. А якщо і не святкують, то точно десь про нього чули. В нашій країні це свято відзначають не так давно, але воно стало вже досить популярним, і всі ми залюбки поринаємо в атмосферу його чарівності. В цей день свої почуття ми висловлюємо за допомогою «валентинки», листівки у вигляді сердечка, яка є незмінним атрибутом цього романтичного свята.

День святого Валентина - «Love - party» - Татарбунари - 1Тож 13 лютого в Татарбунарській центральній районній бібліотеці відбулася для молодого покоління конкурсна програма під назвою «Love — party». На початку заходу бібліотекарі познайомили присутніх з історією виникнення цього свята, про традиції його святкування в різних країнах світу та в Україні, переглянули слайд-презентацію як відзначають День Валентина. Цікаво було дізнатися про подарунки, які готують в цей день. Під час заходу для присутніх звучали пісні у виконанні Катерини Стратюк, проведені цікаві конкурси «Думки під капелюхом», «Зрозумій мене без слів», «Ти без мене — не ти, я без тебе — не я» та інші. Любов — почуття світле і добре. Вона може бути до Батьківщини, до рідного міста, до матері, до дівчини чи хлопця, і звичайно, до книги, до читання. Представлена книжкова виставка вмістила на своїх полицях велику кількість книг, в яких описані романтичні неймовірні історії кохання, починаючи від Середньовіччя до сьогоднішніх днів. Такої великої кількості закоханих, як в бібліотеці немає ніде: М. Старицький «За двома зайцями», Л. Українка «Лісова пісня», Л. Костенко «Маруся Чурай», І. Котляревський «Наталка Полтавка», П. Загребельний «Роксолана», Г. Квітка-Основ’яненко «Сватання на Гончарівці», Шекспір «Ромео і Джульєтта», Мігель де Сервантес «Дон Кіхот» та багато – багато інших.

Але День святого Валентина – це не тільки свято квітів, «валентинок» та подарунків. Це символічний день для виявлення більшої уваги та любові до тих людей, які знаходяться поруч з вами. Адже любов — це та сила, яка рухає світом і людиною.

Мазур І.В., бібліотекар Татарбунарської ЦБ

Поделиться статьей в социальных сетях: