>

Морські порти Одещини допоможе розвивати англійський досвід

морські порти - розвиток - Одеська область

В Одеській області планують використовувати британський досвід у сфері морської інфраструктури та інновацій. Про заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час першого британсько-українського Морського інфраструктурного форуму, повідомляє прес-служба ОДА.

«Реалізація продукції без розвиненої інфраструктури просто неможлива. Серцем інфраструктури є порти, дороги, розвиток залізниці. Все це реалізується в Одеської області. Хочу, аби Одеська область завжди була прикладом успішності та привабливою для інвестиції. Впевнений, що ті питання, які розглядають під час форуму, в майбутньому будуть втілені у вигляді інноваційних рішень щодо розвитку інфраструктури нашої країни», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Окрім того, Максим Степанов підкреслив, що у 2017 році Одеська область стала лідером зі зростання промислового виробництва. Участь у форумі взяла заступник посла Великої Британії в Україні Хелен Фейзі, яка наголосила на співпраці з Міністерством інфраструктури України та Одеською обласною державною адміністрацією.

«У Великій Британії 90% імпорту та експорту проходить через морські порти. Наші компанії мають надзвичайно великий досвід у цих питаннях: від дизайну портів до фінансів, правових аспектів та безпеки. Мені приємно бачити таку надзвичайно велику кількість британських компанії тут. Сподіваюся, що це призведе до тісної співпраці з українськими морськими портами», — зазначила заступник посла Великої Британії в Україні Хелен Фейзі.

У свою чергу, міністр інфраструктури України Володимир Омелян подякував посольству Великої Британії за підтримку програми «CoST», одним із лідерів якої є Одеська область.

«Ця ініціатива фінансується урядом Великої Британії, в тому числі. За рахунок цього, ми маємо незалежний фаховий контроль якості українських доріг. Саме якість є ключовим елементом 2018 року: ми хочемо будувати не лише багато, а так, щоб ці дороги стояли десятки років», — наголосив Володимир Омелян.

Нагадаємо, напередодні голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов зустрівся з представниками провідної компанія на ринку портової індустрії Hutchison Ports. Як стало відомо, у планах цього міжнародного оператору контейнерних терміналів — оренда території біля причалів та будівництво нових терміналів у Чорноморському порту. Тендер запланували провести у травні 2018 року.

Поделиться статьей в социальных сетях: