>

Мостовий перехід до Чорноморська замість піар-балачок

Мостовий перехід до Чорноморська

Політична балаканина вже давно набридла людям, які хочуть бачити конкретні справи, а не гучний піар. На противагу своєму, даруйте, попереднику, нинішній очільник області показав не тільки свою енергійність, а й перевів її у практичну площину та розпочав реалізацію кількох значущих проектів. При цьому не звучить ні назва якоїсь політичної сили, ні заклики про його підтримку. Людина просто робить свою роботу, на яку її призначили.

Так, днями прес-служба ОДА повідомила, що замість чергового «латання дір» чорноморське узбережжя отримає новий інфраструктурний об’єкт. Протягом останніх 30 років на автодорозі Одеса — Чорноморськ експлуатується понтонна переправа, яка потребує постійного ремонту. До наступного туристичного сезону її замінить сучасний мостовий перехід через Сухий Лиман.

Ми продовжуємо реалізацію програми «Розумний Регіон». Побудова мостового переходу необхідна, бо вона з’єднує порти Одещини. Крім постачання вантажів, об’єкт стане у нагоді всім мешканцям Чорноморська і гостям області. У наступному році ми очікуємо на 5 мільйонів туристів, — повідомив голова одеської ОДА Максим Степанов.

Проект буду реалізовано за кошти державного, міського бюджету і ДП «Адміністрації морських портів України». Фінансову допомогу також надасть Державний фонд регіонального розвитку.

За погодженням з Кабінетом Міністрів України на будівництво виділять ще 70 мільйонів гривень. Перший транш, який складає майже 58 млн. грн., вже спрямований у Чорноморськ. Такий підхід економічно доцільніший, ніж постійний ремонт застарілої споруди, — підкреслив заступник Чорноморського міського голови Юрій Крук.

Загалом на будівництво мостового переходу витратять понад 130 млн. грн. Автори проекту впевнені, що це дасть додатковий імпульс розвитку портового промислового комплексу і збільшенню туристичних потоків.

Продовження статті:
Порошенко & Саакашвілі — дружбі кінець

Поделиться статьей в социальных сетях: