>

МВС України запустило онлайн-сервіс «Вибори-2019»

Міністерство внутрішніх справ України запустило новий онлайн-сервіс «Інформаційно-аналітична система «Вибори-2019». Про це пише Інтерфакс-Україна.

Сервіс дає змогу всім охочим відстежувати та аналізувати інформацію про виборчі порушення.

 

«Публічність усіх порушень на виборах – страшний сон фальсифікатора – сьогодні він став реальністю. На сайті МВС ми сьогодні представляємо нову онлайн-сисиему, новий онлайн-сервіс… Тепер кожен охочий зможе онлайн отримати доступ до всієї інформації щодо порушень на виборах, і в географічному розподілі, і за статтями КК та іншими порушеннями, рішеннями суду», – розповів глава МВС Арсен Аваков на брифінгу в Києві.

Міністр додав, що новий сервіс працюватиме в режимі 24/7.

«Стовідсоткова прозорість (в інформації про порушення), на наш погляд, – одна з найбільших превенцій, що дають нам змогу отримати чесні та прозорі вибори», – сказав Аваков.

Він розповів, що інформація на порталі фільтрується за видом правопорушення, територіальністю і датою, містить короткий опис події, без розголошення таємниці досудового розслідування.

«Ми вважаємо, що така публічна інформація… дасть інструмент для додаткового громадського контролю… А професійні аналітики… можуть отримати для себе додатково будь-який зріз аналізу», – зауважив міністр.

Він також додав, що в режимі онлайн система працюватиме до завершення президентських виборів. Потім її залишать як архів і можна буде відстежувати розвиток ситуації за кожним епізодом правопорушення. Потім, за словами міністра, систему налаштують під парламентські вибори.

Поделиться статьей в социальных сетях: