>

На 1,6 млрд грн. поповнився бюджет з початку року за рахунок податку із фізичних осіб

На 1,6 млрд грн. поповнився бюджет з початку року за рахунок податку із фізичних осіб. Це на 40 % або 470 млн.грн. більше, ніж у січні-березні минулого року.
З них до загального фонду Державного бюджету сплачено 420 млн.грн., а до Місцевих бюджетів – 1,2 млрд.грн. Територіальні громади Одещини додатково отримали майже 359 млн.грн, повідомляє ДФС в Одеській області.
За словами керівника Головного управління ДФС в Одеській області Глеба Мілютіна, позитивна динаміка надходжень податку на доходи фізичних осіб до Місцевих бюджетів є результатом не тільки підвищення рівня мінімальної заробітної плати (з 1 січня 2017 року – 3200 гривень), а й заходів, які вживаються фіскальною службою області у напрямі виведення заробітних плат з «тіні».


Це, перш за все, роз’яснювальна робота.
Так, питання дотримання роботодавцями законодавства при виплаті заробітної плати на порядку денному кожної зустрічі керівництва фіскальної служби регіону з платниками податків та представниками громадськості, які проводяться щомісячно.


«Це наше ключове завдання, адже податкові надходження місцевих бюджетів – це одне з джерел фінансування на місцях лікарень, закладів освіти, соціальної сфери, розвитку інфраструктури та благоустрою населених пунктів», — підкреслює Глеб Мілютін.

Поделиться статьей в социальных сетях: