>

На 220 млн. грн. зросли надходження плати за землю в Одещини цього року

плата за землю - за 9 місяців 2017 року

«За 9 місяців 2017 року до місцевих бюджетів Одеської області надійшло 1,4 млрд. грн. плати за землю, що на 220 млн. грн., або на 20 % більше, ніж за аналогічний період 2016 року», — зазначає начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Плата за землю включає в себе два види обов’язкових платежів – земельний податок та орендну плату. Перший сплачують власники землі та землекористувачі, другий – орендарі земельних ділянок, як фізичні, так і юридичні особи.

За словами Глеба Мілютіна, плата за землю є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць регіону та становить п’яту частину від загальних надходжень.

Найбільші суми плати за землю надійшли від юридичних осіб — 1,2 млрд. грн., від фізичних осіб місцеві бюджети отримали 232 млн. грн.

«Позитивна динаміка у зборі плати за землю, з одного боку, є свідченням сумлінного ставлення платників області до виконання свого обов’язку, а з іншого – результатом скоординованої взаємодії фіскальної служби Одещини з органами місцевого самоврядування», — підкреслює керівник фіскальної служби регіону.

Так, спільними зусиллями з початку поточного року до оподаткування залучено 85 суб’єктів господарювання, а до бюджетів громад додатково надійшло 4,4 млн. грн. плати за землю.

Поделиться статьей в социальных сетях: