>

На думку одессита, затримка безвізу абсолютно не українська проблема

Затримки із безвізом чи ратифікацією Угоди про Асоціацію якоюсь конкретною країною — це не провина чи проблема України, — а винятково наслідок політичних проблем в самому Євросоюзі. Як відомо, у даний момент країни ЄС важко переживають навалу мігрантів та «Брекзіт» —  рішення Британії вийти з союзу. Таку думку висловив очільник одеського офісу «Народного фронту», голова МДО «Депутатський контроль»  Олександр Остапенко.

«Безвіз для України та інших країн затримується через суто технічну проблему: Євросоюз зараз доповнює власне міграційне законодавство. Вони створюють механізм тимчасового призупинення безвізових режимів з усіма країнами — на випадок збільшення потоку біженців, виникнення стихійних лих та терактів. Єврокомісія хоче прописати такий механізм в законодавстві ДО надання безвізу новим країнам. Про це, зокрема, йдеться у рішення Ради Євросоюзу від 17 листопада», — зазначив він.

Як відомо, нещодавно відбувся візит лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка до Берліну, спрямований на зміцнення антипутінської коаліції та підтвердження зовнішньополітичного курсу України після президентських виборів у США. Відбулися зустрічі Яценюка з федеральним канцлером Меркель та державним секретарем МЗС Німеччини Маркусом Едерером. В інтерв’ю німецькому виданню Die Welt Арсеній Яценюк зазначив:

«Якщо хтось на Заході вірить, що з Росією можна домовитися за рахунок України, він робить серйозну помилку. Як наслідок, за таку помилку Європа і США будуть змушені заплатити високу ціну».

Поделиться статьей в социальных сетях: