>

На Дунаї з’явилися спільні патрулі українських і румунських прикордонників

спільне патрулювання державного кордону

Ізмаїльські прикордонники почали спільні зі своїми румунськими колегами патрулювання державного кордону, що проходить по річці Дунай. Про це повідомили в Ізмаїльському прикордонному загоні.

Спільно патрулювання введено в рамках Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії і протоколу прикордонних відомств обох країн.

спільне патрулювання державного кордону - 1

«Спільне патрулювання є одним із сучасних методів в системі управління кордонами ЄС, передбаченим Шенгенською кодексом та іншими нормативними документами. Вони дозволяють більш ефективно протидіяти організованій злочинній діяльності, оперативно реагувати на спроби порушників незаконно перетинати кордон і переправляти контрабандні товари. Такі заходи дозволять економити кадрові, транспортні, технічні та паливні ресурси. Також завдяки таким заходам відбувається практичний обмін досвідом в сфері забезпечення охорони кордону», — відзначили в прикордонному загоні.

Додамо, що патрулювання здійснюється поблизу спільного державного кордону і може реалізовуватися з використанням катерів, автотранспорту тієї країни, на території якої здійснюється спільне патрулювання.

Крім того, прикордонники іншої держави мають такий же правовий статус, як і приймаюча сторона.

спільне патрулювання державного кордону  -2

Поделиться статьей в социальных сетях: