>

На фрегаті «Гетьман Сагайдачний» відбувся концерт на підтримку військовополонених моряків

Рок-гурт «Друже Музико» на чолі з Максимом Трубніковим долучився до всеукраїнської акції від «Музичного батальйону» і виступів з концертом на флагмані Військово-Морських Сил ЗС України перед військовими моряками та запрошеними гостями.

 

«Ви не забуті! Ми вас чекаємо!» — саме таке гасло сьогодні об’єднало декілька українських міст. Концерт на підтримку українських полонених моряків мав на меті в черговий раз звернути увагу світової спільноти на незаконні дії країни-агресора. 


— Сьогодні 24 військовослужбовця Військово-Морських Сил України перебувають у російському полоні, – коментує заступник командувача ВМС ЗС України з морально-психологічного забезпечення капітан 1 рангу Андрій Урсол. – Щоб їх підтримати наші друзі з «Музичного батальйону» і рок-гурт «Друже Музико» завітали до нас з концертом і саме виступ на палубі військового корабля є дуже символічним. Таким чином ми вкотре хочемо привернути увагу українського суспільства до цієї проблеми і ми знаємо — це побачать і міжнародні засоби масової інформації. 


Інформаційна редакція Інфорагенства Міноборони (м. Одеса)

Поделиться статьей в социальных сетях: