>

На Ізмаїльщині почав працювати «Консультативно-діагностичний центр»

Консультативно-діагностичний центр - Ізмаїл

10 жовтня відбулась презентація комунального закладу Ізмаїльської районної ради «Консультативно-діагностичний центр».

У заході прийняли участь голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Наталія Тодорова, голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк, депутати обласної та районної рад, сільські (селищний) голови, представники місцевих ЗМІ та ін.

Консультативно-діагностичний центр розташований за адресою: м.Ізмаїл, пр. Суворова, 141-а. Заклад є структурним підрозділом КУ «Центральна районна лікарня Ізмаїльського району».

Прийом у Консультативно-діагностичному центрі будуть здійснювати такі фахівці: невролог, хірург, гінеколог, кардіолог, лікар функціональної діагностики, лікар УЗД, дерматолог та офтальмолог. До кінця року у Центрі очікуються ендокринолог, пульмонолог і терапевт, а в наступному році — онколог та ЛОР.

Головний лікар КУ «Центральна районна лікарня Ізмаїльського району» Олег Садковській зазначив, що на обладнання Консультативно-діагностичного центру витрачено 2 млн 660 тис. грн — придбано сучасні УЗД-апарат, холтер, тредміл, кольпоскоп тощо.

Консультативно-діагностичний центр забезпечує надання консультативно-діагностичної та лікувальної допомоги дорослому населенню на безоплатній основі.

Рішення про створення Центру було прийнято Ізмаїльською районною радою 7 червня минулого року.

Голова Ізмаїльської райдержадміністрації Наталія Тодорова зазначила: «Центр було створено насамперед для того, щоб мешканці Ізмаїльщини отримували якісну та доступну медичну консультацію, адже всім відомо, що вчасно визначений діагноз – це запорука подальшого успішного лікування хвороби».

Поделиться статьей в социальных сетях: