>

На ниві служіння Істині та Закону!

День Конституції - Татарбунари

28 червня – особлива дата в житті України. В цей день у 1996 році була прийнята Конституція. Вперше в залі парламенту пролунав затверджений Конституцією гімн. Народні депутати урочисто внесли до зали синьо-жовтий державний прапор. Ухвалення Конституції стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Напередодні Дня Конституції працівники відділу обслуговування Татарбунарської центральної районної бібліотеки підготували та роздали мешканцям міста тематичні флаєра «Витоки українського правотворення», в яких зазначалося, що згідно з Конституцією України “людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю”.

День Конституції - Татарбунари - 2

Також для мешканців міста, які шанують поезію був проведений поетичний нон-стоп «Про Україну з любов’ю». Кожен, хто мав бажання, читав вірші авторів, які залишили нам, нащадкам, свої одкровення – зізнання в любові до України в щирому поетичному слові. В кожному вірші Т.Г.Шевченка, Л.В.Костенко, Д.В. Павличка, В.М. Сосюри та інших авторів, які городяни читали, розкривалась краса і велич України, віра письменників у нашу країну, наш народ.

День Конституції - Татарбунари - 2

Тож хочеться побажати бути гідними своїх предків, любити рідну землю так, як заповідав великий Тарас, зберегти її волю, шанувати й поважати один одного і свою гідність.

Поделиться статьей в социальных сетях: