>

На Одещині мобільний центр обслуговування платників податків побував на 18 ринках області

мобільний центр обслуговування платників податків - Одещина

«Сотні підприємців, які скористалися послугами Мобільного центру під час його виїздів до ринків і торгових центрів Одещини, відзначають зручність і швидкість обслуговування», — повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Він нагадав, що у липні поточного року в Одесі був представлений перший в Україні Мобільний центр фіскальної служби, основне призначення якого — обслуговування платників у віддалених населених пунктах і ринках Одещини, повідомляє ДФС в Одеські області.

Фахівці Мобільного центру під час виїздів приймають і реєструють вхідну кореспонденцію, приймають податкову звітність і надають необхідні платникам податків консультації, а також платники податків можуть надати документи для отримання 18 видів адміністративних послуг.

Як зазначив Глеб Мілютін, протягом липня-листопада 2017 року фахівці Мобільного центру обслуговування платників податків відвідали 18 ринків Одещини та торгові центри міста Одеса.

Співпраця з територіальними громадами — ще один важливий напрямок у роботі Мобільного центру, зокрема, фахівці фіскальної служби завітали до Розквітівської об’єднаної територіальної громади Березівського району Одеської області.

Під час виїздів надано 372 послуги, серед яких найбільш запитуваними були прийняття звітності, адміністративні послуги і консультації з питань податкового законодавства.

Нагадуємо, що з графіком відвідування ринків і торгових центрів Мобільним центром обслуговування платників, а також із повним переліком послуг, які надають працівники фіскальної служби під час виїздів, можна ознайомитися на суб-сайті ДФС в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: